Konsultacje wydawnicze

Szanowni Autorzy i Debiutujący Wydawcy, oferujemy Wam wsparcie dla Waszych wydawniczych dążeń także poprzez konsultacje wydawnicze.

Z przyjemnością pomagamy na każdym etapie procesu wydawniczego, zapewniając szczegółowe porady bazujące na naszym 14-letnim doświadczeniu wydawniczym. Dostarczamy kompleksowych informacji na temat wszystkich aspektów związanych z publikacją książek.

Nasi eksperci są gotowi udzielić Wam wsparcia w następujących obszarach:

Tytuł i kompozycja książki oraz warsztat pisarski

Pomożemy Wam w doborze odpowiedniego tytułu, który przyciągnie uwagę czytelników i odda istotę Waszego dzieła. Udzielimy również porad dotyczących zawartości i kompozycji publikacji, które wzmocnią walory publikacji i pozwolą uniknąć poważnych błędów w tym zakresie. Podzielimy się wskazówkami i technikami, które pomogą Wam doskonalić warsztat pisarski i tworzyć teksty o najwyższej jakości.

Zagadnienia formalne i techniczne

Wyjaśnimy Wam wszystkie etapy procesu wydawniczego. Doradzimy także w wyborze najodpowiedniejszego formatu i parametrów druku publikacji, uwzględniając różne dostępne możliwości. Udzielimy również wskazówek dotyczących formalności związanych z wydawaniem książek i e-booków.

Marketing i sprzedaż książek

Udzielamy wskazówek dotyczących kanałów dystrybucji i metod sprzedaży książek we własnym zakresie. Szczegółowo doradzamy w zakresie konkretnego zastosowania różnych narzędzi marketingowych.

Nasze konsultacje wydawnicze zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i celów Wydawców.

Jak zamówić konsultacje wydawnicze?

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszych konsultacji wydawniczych, prosimy o przesłanie pytań, na które chcą Państwo uzyskać odpowiedź, oraz ewentualnie przeznaczonej do wydania książki lub jej fragmentu.

Na podstawie przesłanych pytań i ew. materiałów przygotujemy ofertę zawierającą koszt i możliwy termin realizacji usługi. Szczegółowe odpowiedzi na pytania mogą zostać dostarczone Państwu w postaci pisemnej drogą elektroniczną lub przekazane podczas rozmowy telefonicznej.

Zapraszamy do współpracy. Kontakt: zamowienia@primumverbum.pl