Marketing książki

Jeśli wierzysz w moc słów i siłę interesującej grafiki, w drobne sprawy, które mają ogromne znaczenie, to… znalazłeś się we właściwym miejscu.

Oferujemy copywriting książkowy oraz tworzenie grafik promocyjnych dotyczących książek i e-booków. Przykładamy wielką wagę do jakości tekstów i grafik, ponieważ zależy nam na naszych wspólnych sukcesach. Robimy wszystko, aby stworzyć niepowtarzalne treści, z których będziesz zadowolony. Dzięki wysokim kompetencjom językowym, a także bogatemu doświadczeniu w tworzeniu skutecznych i efektywnych treści sprzedażowych pomagamy osiągać zamierzone cele.

Co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli zechcesz, napiszemy sprzedażowy opis książki, blurb na ostatnią stronę okładki lub atrakcyjną notatkę o autorze. Stworzymy także grafiki do mediów społecznościowych lub banery promocyjne na stronę.

Copywriting

Teksty marketingowe to współcześnie niezwykle istotne narzędzie budowania i utrzymywania określonego wizerunku produktu i marki. Odpowiednio dobrane słowa są nośnikiem pozytywnych skojarzeń i formą dialogu z odbiorcą. Dobrze skomponowany opis treści książki często przesądza o zakupie publikacji.

Piszemy wszelkie teksty, które służą promocji książek i e-booków, ale nie podejmujemy się zleceń wątpliwych etycznie (tzn. nie piszemy fałszywych opinii itp.).

Nasze usługi copywritingowe obejmują:

1. Sprzedażowe opisy książek

Tworzymy atrakcyjne, zwięzłe i zachęcające opisy, które wzbudzą zainteresowanie czytelników. Podkreślamy walory publikacji, punktujemy korzyści, wykorzystujemy najlepsze cytaty, by przyciągać uwagę, jednocześnie oddając istotę i tematykę Waszych książek.

2. Blurby

Rekomendacja zamieszczana na ostatniej stronie okładki książki nierzadko przesądza o zakupie danej publikacji. Dobrze jest więc powierzyć napisanie takiej zachęty specjalistom. Dlaczego warto właśnie nam zlecić to zadanie? Pisząc blurb, nie kierujemy się wyłącznie intuicją, ale konkretną wiedzą z zakresu marketingu.

3. Notatki o autorach

Przedstawiamy Was i Wasze osiągnięcia w sposób przyciągający uwagę. Nasze notatki o autorach wprowadzą czytelników w Wasz świat, podkreślając Wasze unikalne perspektywy i doświadczenie.

4. Posty promocyjne

Tworzymy dynamiczne i efektywne posty na platformy społecznościowe, które wzbudzą zainteresowanie i zachęcą użytkowników do poznania Waszych książek. Nasza wiedza z zakresu marketingu internetowego pozwoli dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej.

Grafiki promocyjne

Służymy pomocą nie tylko w zakresie pisania tekstów sprzedażowych. Chętnie tworzymy także kreatywne grafiki promocyjne, które wspomagają Autorów i Wydawców w osiąganiu celów sprzedażowych i wizerunkowych.

Nasze usługi graficzne obejmują:

1. Grafiki do mediów społecznościowych

Tworzymy atrakcyjne grafiki i infografiki, które przyciągają uwagę odbiorców w mediach społecznościowych, wizualizują publikacje lub hasłowo uwypuklają jej walory.

2. Banery promocyjne na strony internetowe

Stworzymy efektowne banery promocyjne, które będą informować o promocjach, bonusach, premierach, prezentując przy tym książkę w atrakcyjny sposób.

3. Zakładki do książek, promocyjne materiały drukowane

Zaprojektujemy zakładkę do Twojej książki lub stworzymy dowolne inne promocyjne materiały drukowane.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Kreatywność i profesjonalizm

Nasze projekty są oryginalne, estetyczne i skutecznie przyciągają uwagę odbiorców.

  • Indywidualne podejście

Rozumiemy, że każda książka ma swoją unikalną tożsamość i przekaz. Dlatego nasze projekty są tworzone zgodnie z Waszymi preferencjami i specyfiką publikacji, aby doskonale oddać jej istotę.

  • Terminowość i zaangażowanie

Dbamy o to, aby każde zlecenie było realizowane terminowo i z najwyższym zaangażowaniem. Naszym celem jest zapewnienie Wam pełnej satysfakcji i osiągnięcie sukcesu w promocji Waszych książek.

Przykłady realizacji

grafika promocyjna      grafika promocyjna

grafika promocyjna      grafika promocyjna

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli omówić szczegóły Waszych potrzeb i zaoferować taki marketing książki, który pomoże Wam w osiągnięciu sukcesu na rynku.

Kontakt: zamowienia@primumverbum.pl