Projektowanie okładek książek

Jeśli potrzebny jest Państwu projekt okładki książki – polecamy usługi naszej firmy. W ciągu 14 lat działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w projektowaniu okładek różnego typu. Przygotowaliśmy już kilkaset projektów, które spotkały się z uznaniem zarówno autorów, jak i czytelników.

Nasza oferta obejmuje przygotowanie aż 3 różnych projektów okładek do wyboru. Dzięki temu zyskują Państwo możliwość wyboru wariantu, który najlepiej odda charakter i treść Państwa książki.

Dostosowanie do wymagań technicznych

Projektowane przez nas okładki są w pełni dostosowane do wymagań technicznych drukarni, m.in. uwzględniają spady i linie cięcia, mają odpowiednią rozdzielczość i format.

Dodatkowo do każdej okładki generujemy i dodajemy kody kreskowe z numerem ISBN wydawcy. Ten unikalny numer identyfikacyjny pozwoli na łatwe śledzenie i rozpoznawanie Państwa książki na rynku.

Koszt projektu okładki

W cenie 346 zł otrzymacie Państwo aż 3 projekty okładek do wyboru, które będą spełniać wszelkie wymogi techniczne i estetyczne.

Standardowo projektujemy okładki z gotowych elementów graficznych najwyższej jakości. Jeśli jednak oczekują Państwo wykonania indywidualnych ilustracji, wówczas wycena wymagała będzie odrębnej kalkulacji.

Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, aby dostarczyć Państwu projekt, który idealnie odda charakter książki i przyciągnie uwagę czytelników.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą projektowania okładek, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i omówimy szczegóły dotyczące Waszych indywidualnych potrzeb. Kontakt: zamowienia@primumverbum.pl

projekty okładek - przykłady realizacji

Pozostałe usługi dla Autorów i Wydawców

Autorom i Wydawcom oferujemy także m.in. usługi redakcji i korekty książek oraz składu/łamania publikacji. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą naszej firmy.